Assasin

Jak se zlepšit - rozvoj dovedností

30. srpna 2021 v 8:29

Navazující článek na rozvoj schopností je bezpochyby metodika rozvoje dovedností v parkouru. V tomto článku vás uvedu do toho, jakým způsobem samotné učení probíhá a jak bychom k učení novým věcem měli přistupovat.

Zobrazit celý článek


Jak se zlepšit - rozvoj schopností

18. listopadu 2019 v 11:24

Pokračování prvního článku. Dnes probereme rychlost, sílu a vytrvalost a jak tyto schopnosti trénovat. A jak tak položit kvalitní základy pro špičkového atleta.

Zobrazit celý článek


Jak se zlepšit - úvod

28. října 2019 v 10:24

Asi jste někdy měly sami pocit, že nevíte co, a jak máte ve vašem tréninku zlepšit. A že Váš trénink je neefektivní a nikam nevede. V tomhle čláku se dozvíte základy k tomu jak to změnit.

Zobrazit celý článek


Kompenzace únavy z tréninku

11. březen 2018 v 18:30

V tomto článku bych chtěl poukázat na několik věcí, které mnoho lidí neví, nebo jim nepřikládá přílišnou váhu z oblasti regenerace a kompenzace tréninkové zátěže.

Zobrazit celý článek


Práce se strachem

20. listopadu 2016 v 18:46

Často mívám strach, chci říct kdo nemá ? Myslím že všichni znají pocit strachu a každý traceur ho nejméně jednou překonal.

Zobrazit celý článek

Mé pojetí smyslu života

3. září 2014 v 20:00

Rád dávám věcem tvar. Rád chápu věci které mě obklopují. Mám rád když vím jak funguje moje tělo. Rád pozoruji jak lidé kolem mě žijí. Mám rád jednoduché věci, a mám rád i ty složité.

Zobrazit celý článek

Nastavení Mysli

31. srpen 2014 v 2:17

Nebudu sem psát to co jsem řekl jen nejbližším, ale můžu v klidu říct že důvod mého tréninku se během času mnohokrát změnil. A tím se změnila i moje osobnost a cíle. A jsem si jist že lidé co mě znají déle to sami zpozorovaly. Ale důležité je že ten cíl tam pořád je. čím větší je, tím dál se člověk dostane.

Zobrazit celý článek

Hudebník jménem Tah Riq

23. prosinec 2011 v 23:57

Ty Nejsi dost silný...
Ty Nejsi dost rychlý...
Ty jsi moc starý...
Ty jsi moc mladý....

Zobrazit celý článek
facebook youtube patreon