Assasin

Trenér parkouru, freerunu & akrobacie

Nabízím dva druhy tréninků, a to individuální lekce pro všechny nadšence parkouru a workshopy pojaté stylem masterclass pro náročnější a pokročilé dospělé sportovce.

Masterclass workshopy jsou určeny pro ty, kteří chtějí nahlédnout za oponu poznání pohybu, a porozumnět fundamentálním základům pohybu, tak aby se mohly sami věnovat cílenému pohybovému rozvoji.

Koučování jednotlivců, a jejich všeobecný rozvoj, jak po fyzické, technické tak psychické stránce je naopak dobrým způsobem jak se začít hýbat pod odborným dozorem. Pokud se tedy chcete kvalitně a rychle zlepšit, dosáhnout lepších výsledků, nebo jen máte rádi osobní přístup, jsou tyto tréninky určené pro vás.

Individuální tréninky

Tyto tréninky jsou určeny pro vás pokud se chcete:

V případě zájmu mě přímo kontaktujte.

Masterclass workshopy

Tyto tréninky jsou určeny pro vás pokud se chcete:

dále jsou součístí techto workshopů teoretické lekce týkající se:

V případě zájmu se registrujte zde.

Ceník

Invididuální lekce: Masterclass workshopy:

Místo konání

Tréninky probíhají v Praze a to převážně uvnitř v hale specializované na parkour "IM Academy". S pokročilejšími žáky je potom možné trénovat na venkovních spotech jako je stanice metra Vltavská, parkourového hřiště na Černém mostě nebo workout hřišti na Mírovém náměstí. Masterclass probíhají zcela výhradně na venkovních spotech s vyjímkou teoretických lekcí, které probíhají na střeleckém ostrově.


Modeling
zpět kontakt reference


facebook youtube patreon